O menu

Jídelní lísky jsou připravovány s co největší pečlivostí. Sortiment jídel Vám umožní si na každý den sestavit jídlo tak, aby Vám co nejvíce vyhovovalo. Můžete si vybrat, zda si dáte polévku nebo velký salát, hlavní jídlo, popřípadě vše. 

 

Jídla balíme do potravinářských PP obalů s nejpřísnějším certifikátem pro prodej a balení jídel.

 

Jídla balíme při teplotách vyšších než 80°C a hermeticky zatavujeme, čímž zajistíme naprostou hygienickou nezávadnost a eliminujeme jakékoliv vniknutí pevných a jiných nežádoucích prvků.

 

Balením a zatavováním jídel do PP misek se zajistí že přílohy, omáčky a jiné součástí jídel se vzájemně nepromíchávají a vzájemně chuťově neovlivňují! Folie použitá k hermetickému uzavření PP misek má takzvaný "PEEL EFEKT" s jehož pomocí je následné otevírání misek naprosto snadné!

 

Jídla k Vám následně přepravujeme ve speciálních TERMOBOXECH, které udrží teplotu jídel po dobu až 6 hodin s poklesem teploty o 10°C. Vzhledem k tomu, že přepravní TERMOBOXY nám dávají časovou svobodu, dostanete jídla vždy s předstihem, tedy včas v termínech a dobách, které Vám budou nejvíce vyhovovat!

 

Pro celý výrobní proces a následný výdej jídel a jejich balení používáme vypracovaný systém nekompromisní kontroly, který Vám zajistí vždy kvalitní a chutné jídlo v poctivé váze a množství.